Małopolski Oddział PTPP zaprasza w sobotę 6 lutego 2021 o godzinie 11- tej na wykład Małgorzaty Sadowskiej „Od niepewności analizy do analizy niepewności. Korzystanie z superwizji w pracy z trudnym pacjentem”.

 

Autorka opisuje pracę z dziecięcym pacjentem w trudnej sytuacji zewnętrznej i wewnętrznej. Zwraca uwagę na potrzebę utworzenia współpracującego zespołu, który obok superwizji może dać terapeucie oparcie i pomoc w kontenerowaniu pacjenta i jego środowiska.

 

Małgorzata Sadowska jest  superwizorką i terapeutką szkoleniową Instytutu Studiów  Psychoanalitycznych Hanny Segal, psychoanalitykiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i International Psychoanalytical Association,  terapeutką szkoleniową i superwizorką psychoterapii dorosłych, dzieci i młodzieży Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzi Ośrodek Edukacji Psychoanalitycznej szkolący w psychoterapii dzieci i młodzieży. Pracuje w Warszawie z pacjentami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Prowadzi seminaria oraz indywidualne i grupowe superwizje w różnych miastach Polski.

 

Wykład będzie transmitowany na platformie zoom, osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu prosimy o zgłoszenie mailowe do 5 lutego na adres krakowskioddzial@ptpp.pl, oraz przesłanie w mailu potwierdzenia opłaty.  Nr rachunku PTPP: 08 1240 1037 1111 0010 0081 3850 z dopiskiem „Wykład Małgorzata Sadowska -Kraków”. Po otrzymaniu zgłoszenia wraz z potwierdzeniem będziemy wysyłać link do wydarzenia.

 

Koszt wykładu: 30 zł dla osób spoza PTPP

dla członków PTPP: 20 zł.

członkowie małopolskiego oddziału bezpłatnie