Małopolski Oddział PTPP

PTPP Warszawa

„O znaczeniu zmysłów w relacji analitycznej”

Prowadzi Bartosz Puk

UWAGA: wykład zostanie wygłoszony w innym terminie.


Specjalistyczna Poradnia Rodzinna Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy,
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej

V Konferencja Pracując psychoanalitycznie z parami ODWOŁANA !

Z przykrością informujemy o odwołaniu V Konferencji z cyklu Pracując Psychoanalitycznie z Parami, która miała odbyć się 4.04. Odwołanie związane jest z zagrożeniem koronawirusem.

Najważniejsze jest teraz zadbanie o zdrowie nas wszystkich. Wychodzimy z założenia, że w tej sytuacji jesteśmy współodpowiedzialni za minimalizowanie zagrożenia.

Konferencję przekładamy na kwiecień 2021 – o dokładnym terminie poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.

W związku z zaistniałą sytuacją oferujemy możliwość zwrotu wpłaconych pieniędzy lub zatrzymania ich a conto przyszłorocznej konferencji. Wszystkie osoby, które dokonały wpłat dostaną od nas wiadomość ze szczegółami związanymi z rozliczeniem.

Komitet Organizacyjny Konferencji, Zarząd PTPP

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.psychoanalizapary.pl

oraz na facebooku: https://www.facebook.com/pracujacpsychoanalityczniezparami/


PTPP Warszawa

„Ciąża i psychoza – obcy na nieznanym lądzie”

Prowadzi Daria Dembińska-Krajewska


PTPP Warszawa

„Relacje narcystyczne i wynikające z nich problemy”

Prowadzi Anna Dworczyk-Dreszer


The Frances Tustin Memorial Trust

PTPP

VIII Międzynarodowa Konferencja Frances Tustin

Opuścić Autystyczna Schronienie – perspektywa psychoanalityczna

 

Frances Tustin Memorial Trust i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej mają przyjemność zaprosić do udziału w VIII Międzynarodowej Konferencji, która odbędzie się w dniach 11-13 września 2020 w Warszawie. W tym roku tytuł konferencji brzmi: „Opuścić Autystyczne Schronienie – perspektywa psychoanalityczna”.

Skupimy się na psychoanalitycznym myśleniu o autyzmie w jego powszechnym rozumieniu, jak i bardziej specyficznie, jako o autystycznym stanie umysłu. W ramach konferencji zaplanowane są m.in. wykłady, seminaria kliniczne, panel dyskusyjny, a także prezentacje w małych grupach. Prezentowane referaty bazować będą na doświadczeniach klinicznych prelegentów zdobytych zarówno z czasie pracy z dorosłymi, jak i z dziećmi.

W przeddzień wydarzenia, tj. w czwartek 10 września, odbędą się dodatkowe seminaria kliniczne i teoretyczne prowadzone przez psychoanalityków związanych z Frances Tustin Memorial Trust (liczba miejsc jest ograniczona). Wszystkie wydarzenia będą tłumaczone na język polski. Dokładny program i sylwetki naszych prelegentów znajdują się na stronie internetowej konferencji.

Chcemy by to wydarzenie dostarczyło satysfakcji nie tylko intelektualnej, dlatego w konferencyjny piątek dla wszystkich uczestników zaplanowany został koncert jazzowy. Z kolei w sobotę, 12 września,  istnieje możliwość udziału w uroczystej kolacji. Tam również przewidujemy ciekawą oprawę muzyczną.

Wszystkie zapisy i płatności odbywają się za pośrednictwem strony internetowej (zakładka „rejestracja”). Do 31 marca obowiązuje niższa opłata konferencyjna!

Przy rejestracji istnieje też możliwość zapisu na wycieczki po Warszawie i jej muzeach. Przygotowaliśmy również specjalne ceny noclegów w warszawskich hotelach.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebook’uwww.facebook.com/autismconference2020

Więcej informacjiautismconference2020.org

Kontaktautismconference20@gmail.com

 


PSP Warszawa

Nabór na kurs roczny


PSP Warszawa

Nabór na szkolenie 4 letnie


PSP Poznań

4-letnie Szkolenie PSP PTPP w Poznaniu


PSP Poznań

Roczne szkolenie z psychoterapii psychoanalitycznej w Poznaniu